PRZEDSTAWICIELSTWA

MrSnow

Przyszłość sportów zimowych!

Innowacyjne maty narciarskie i tubingowe produkowane całkowicie w Niemczech idealnie spisują się latem i zimą. Dzięki specjalnie dobranym tworzywom wyprodukowano materiał idealnie zastępujący warunki do jazdy na nartach, snowboardzie czy sankach. Mr.Snow nie potrzebuje nawadniania ani smarowania, jest bardzo prosty w instalacji i nie wymaga konserwacji.

Mr.Snow polecany jest przez szkoły narciarskie Niemieckiego Związku Narciarskiego (DSV), Niemieckiego Stowarzyszenia Instruktorów Narciarstwa (DSLV), kluby narciarskie, przedszkoli, producentów wyciągów narciarskich, hoteli.

Firma VOLA - smary i akcesoria narciarskie

Firma została utworzona w 1935 roku w Colmar, Alzacja, Francja. Obecna siedziba znajduje się w Passy, Francja.

VOLA uruchomiła pierwsze płynne smary na początku lat 90., a asortyment produktów tej Firmy jest ciągle poszerzany w celu uzyskania jak najwyższej jakości zjazdu na nartach oraz przyspieszenia. Nazwa Vola została utworzona w roku 1960. Lata 60., przyniosły nowe technologie techniczne w budowie nart, które zamieniły drewno w polietyl. Nowa technologia wymaga stosowania specjalistycznych smarów celu zwiększenia poślizgu nart.

Firma produkuje smary do narciarstwa alpejskiego, jak również klasycznego. Szeroki zakres stałych i płynnych smarów narciarskich, odpowiada na potrzeby każdego; zarówno początkującego narciarza jak również prawdziwego „zawodowca” w tej dziedzinie.

Profesjonalne produkty VOLA są wykorzystywane do przyspieszenia poślizgu nart na śniegu, aby dać najlepsze rezultaty podczas zawodów narciarskich. Od 2012 roku, VOLA wzbogaciła swoją ofertę o kaski, gogle i kijki narciarskie.

VOLA współpracuje z wieloma narodowymi kadrami: Austria, Szwajcaria, Francja, Włochy, Andora, Czechy, Hiszpania, Norwegia, Finlandia, Rosja.

Firma BeyondX - tyczki slalomowe i akcesoria

BEYOND-X nie ma tak krótkiej historii jak mogłoby się wydawać. Pomysł i produkcja narodziły się w Szwecji, w Östersund, w latach 70-tych. Sprzedaż została skoncentrowana głównie w Stanach Zjednoczonych, gdzie została przeniesiona produkcja i tam powstała nazwa Break-A-Way. Aktualnie Firma z powodzeniem się rozszerza i zwiększa sprzedaż swoich produktów w Europie pod nazwą BEYOND-X.

Tyczki BEYOND są lżejsze od konkurencyjnych firm co jest na duży plus. Przeguby są metalowe a rury produkowane są ze specjalnej mieszanki tworzyw co daje bardzo wytrzymały produkt dodatkowo tyczka wyposażona jest w specjalną końcówkę „szczotkę” która zastąpiła wkręcane gwinty.

Po raz pierwszy w zawodach Pucharu Świata tyczki BEYOND pod nazwą Breka-A-Way zostały użyte w 1980 r. Break-A-Way był oficjalnym dostawcą tyczek na Igrzyskach Olimpijskich w Nagano 1998 r. oraz na Mistrzostwach Świata w Vail 1999 r. Od 2000 roku wszystkie zawody Pucharu Świata w Stanach Zjednoczonych przeprowadzane są wyłącznie przy użyciu tyczek BAW. Ostatnią wielką imprezą, gdzie korzystano z tych tyczek były ponownie Mistrzostwa Świata Vail/Beaver Creek 2015.

Obecnie tyczek BEYOND używa cała Skandynawia i wiele krajów europejskich w tym również Polska.

Firma FREELAP - pomiar czasu

FREELAP Timing – Szwajcarska firma produkująca bezprzewodowe systemy pomiaru czasu. Idealne zastosowanie w każdej dyscyplinie sportowej zarówno w zimie jak i w lecie

ZAGSKI - Narty Freeride i Ski Tour

Francuska firma produkująca narty Freeride i Ski Tour od 2002 roku mieszcząca się pod samym Mont Blanc w miejscowości Chamonix. Firma w swojej ofercie posiada narty z kategorii: ALL MOUNTAIN , FREERIDE , SKITOUR.

Firma SNOLI - narciarskie akcesoria serwisowe

Firma SNOLI powstała w 1976 roku w Austrii w Tyrolu, jest wiodącym dostawcą asortymentu narciarskiego i specjalistycznych produktów dla sportów zimowych.

Różnorodność asortymentu wzrastała dzięki bliskiej i przyjaznej współpracy z wieloma federacjami narodowymi zwłaszcza Austriackim Związkiem Narciarskim, firmami usługowymi, sklepami sportowymi oraz wypożyczalniami i serwisami narciarskimi.

W rezultacie Snoli stało się firmą globalną działającą z powodzeniem na terenie całej Europy.

BROWER TIMING – bezprzewodowy pomiar czasu

Ponad 35 lat temu firma Brower Timing Systems stworzyła pierwszy przenośny, bezprzewodowy sportowy system pomiaru czasu. Od tego czasu udoskonaliliśmy i zdefiniowaliśmy, czym jest synchronizacja bezprzewodowa. Zaufała mu większość światowych drużyn sportowych, klubów i organizacji. Firma Brower Timing Systems ustanowiła standardy bezprzewodowego pomiaru czasu, tworząc niezawodne, przenośne i łatwe w użyciu produkty.

Nie zwlekaj
i skontaktuj się z nami
JUŻ TERAZ!