Serwis narciarski Zakopane

Malczewski Sport oferuje profesjonalny serwis narciarski oparty na wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Zaletą jest fakt iż narty są serwisowane technika ręczną, najbardziej precyzyjną i dokładną.

Serwis nart Zakopane.

Podstawowe zalety serwisu ręcznego:

  • Precyzyjne wyrównanie i naostrzenie krawędzi pod odpowiednim kątem – to płynność jazdy i trzymanie na twardym śniegu. Ostre i równe krawędzie to bezpieczeństwo i skuteczność. Polerując krawędzie używamy takich samych urządzeń jak elita alpejskiego Pucharu Świata. Nic lepszego nie wymyślono.

  • Wygrzewanie nart w specjalnym kocu grzewczym – nowość w naszej ofercie! Na narty nakładamy smar i umieszczamy je w specjalnym pokrowcu. Cały proces trwa 24 godziny. Ślizgi nart maja strukturę jak gąbka, długotrwałe nagrzewanie w niskiej (65°C) temperaturze powoduje wchłonięcie całego smaru, co daje lepszy poślizg, konserwację oraz zabezpieczenie spodów nart. Cały zabieg nie wpływa na charakterystykę sprzętu.

  • Smarowanie nart metodą tradycyjną ,na gorąco – żelazkiem, bardzo dokładne i optymalnie wchłaniające smar. W naszym serwisie używamy najszybszych smarów w Polsce czego dowodem są wyniki osiągane przez naszych zawodników (patrz Vola team).

Prezentujemy Państwu również FILMY INSTRUKTAŻOWE o profesjonalnym serwisie narciarskim, a także narzędzie, ułatwiające DOBÓR SMARÓW - zapraszamy!

Vola

Smary i akcesoria narciarskie

Snoli

Narciarkie akcesoria serwisowe

Freelap

 FREELAP

Bezprzewodowe urządzenia do pomiaru czasu

Więcej »

 

ZAGSKI

Narty Freeride i Ski tour

Więcej »

Beyond-X

Tyczki slalomowe, akcesoria.

Mr.Snow

Nawierzchnie narciarskie z tworzyw sztucznych