Firma Break a Way - tyczki slalomowe i akcesoria

Break a Way - tyczki slalomowe

BREAK-A-WAY nie ma tak krótkiej historii jak mogłoby się wydawać. Pomysł i produkcja narodziły się w Szwecji, w Östersund, w latach 70-tych. Sprzedaż została skoncentrowana głównie w Stanach Zjednoczonych, gdzie została przeniesiona produkcja i to tam powstała nazwa Break-A-Way. Aktualnie Firma z powodzeniem rozszerza i zwiększa sprzedaż swoich produktów w Europie.

Tyczki BAW są 10% lżejsze od konkurencyjnych firm używających metalowych przegubów. BAW od 2013 r. do produkcji przegubów używa specjalnego związku poliwęglanu, gwarantując najwyższą i najbardziej elastyczną technologię wykonania.

Po raz pierwszy w zawodach Pucharu Świata tyczki BAW zostały użyte w 1980 r. BAW był oficjalnym dostawcą tyczek na Igrzyskach Olimpijskich w Nagano 1998 r. oraz na Mistrzostwach Świata w Vail 1999 r. Od 2000 roku wszystkie zawody Pucharu Świata w Stanach Zjednoczonych przeprowadzane są wyłącznie przy użyciu tyczek BAW. Ostatnią wielką imprezą, gdzie korzystano z tych tyczek były ponownie Mistrzostwa Świata Vail/Beaver Creek 2015.

 

http://www.nordic-outdoor.com/wp-content/gallery-bank/gallery-uploads/o_1at6buk6suvb1b821krd6438nn1g.png

 

Vola

Smary i akcesoria narciarskie

Snoli

Narciarkie akcesoria serwisowe

Freelap

 FREELAP

Bezprzewodowe urządzenia do pomiaru czasu

Więcej »

Quadralp

QUADRALP

Maszyny dla serwisów i wypożyczalni

Więcej »

Break a Way

Break a Way

Tyczki slalomowe, akcesoria.

Mr.Snow

Nawierzchnie narciarskie z tworzyw sztucznych